10.09.24 Lastevanemate üldkoosolek zoomis

Sisestatud rita.parn poolt

Hea koolipere, annan teada, et 10.septembril kell 18.00-18.45 toimub Laekvere kooli ja lasteaia üldkoosolek zoom-keskkonna vahendusel. Link osalemiseks lisandub 09.septembril antud teate alla.
Juhataja: L.Külmallik
Protokollija: J.Hamer

Päevakava:
1. Ülevaade lasteaia ja kooli õpilaste ning personali koosseisust;
2. Hoolekogu valimine;
3. Kooli õppekava muudatuste, uuenduste tutvustamine;
4. Lasteaia päevakajalised teemad;
5. Jooksev info.

4.06 Eesti lipu 140. aastapäev

Sisestatud rita.parn poolt

Kultuuririkkuse aasta toimkond kutsub tähistama Eesti lipu 140. aastapäeva. Heisakem lipud ja riietugem sinimustvalgesse! Nii näitame, et Eesti lipp ühendab kõiki, kellele Eesti on kallis.

Tähistame Eesti lipu aastapäeva nii Eestis kui ka kaugemal 4. juunil. Eesti lipp sümboliseerib väärtusi, mida Eesti inimestena jagame. Nende hulgas on kindlasti kultuuririkkus – Eesti kogukondade ja rahvuskultuuride mitmekesisus. Seepärast heiskame sel tähtpäeval Eesti lipu üheskoos üle ilma.

Kodusõppepäev 13.05

Sisestatud rita.parn poolt

Koostööpäeval, 13.mail uuendavad õpetajad ainekavasid. Seetõttu on õpilased suunatud kodusõppepäevale.
Õppimine käib Stuudiumi alusel. Küsimuste korral pöörduda aineõpetajate või klassijuhataja poole.

Asu jälgima