Maailmakoristuspäeva ürituse korraldas 9.kl.

Loomise kuupäev 02.10.2024

Maailmakoristuspäev

Maailmakoristuspäev on ajaloo suurim üleilmne kodanikuliikumine, mis on kampaaniaga „Teeme ära!“ saanud alguse siit, Eestist. Sel aastal toimus maailmakoristuspäev juba seitsmendat korda.

Maailmakoristuspäev toimub 20. septembril ning selle päeva mõte on juhtida noorte tähelepanu keskkonnaprobleemidele ja meie endi tarbimisharjumustele.

Meie, üheksas klass, korraldasime Laekvere koolis koristuspäeva 16. septembril. Kell kaheksa hommikul kogunesime kooli õuele. Sealt edasi suundus iga klass paari „üheksandikuga“ koristama üht kindlat piirkonda kooli lähedusest.

Koristades panime eri liiki prügi erinevatesse kottidesse, et need hiljem õigetesse konteineritesse viia. Koos koristades andsime oma panuse puhtamale maailmale ja paremale elukeskkonnale!

Miia Kokkar

Viimati muudetud 02.10.2024.