Vinni valla spordivedur

Loomise kuupäev 08.10.2024

Armas koolipere,
eile tunnustati Vinni valla õpetajate tänuõhtul ,,Spordiveduri" auhinnaga meie kooli liikumisõpetajat Iivi Maidlat.

Iivi Maidla on olnud Laekvere Kooli hing ja süda alates 1976. aastast. Klassijuhataja, liikumisõpetaja ja spordisõbrana on ta alati andnud endast parima, et innustada oma õpilasi nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Tema järjepidevus ja spordilembus on aidanud kasvatada tipptegijaid, nagu Baruto ja Kelly Nevolihhin. Lisaks koolilastega töötamisele jagab õpetaja Iivi oma energiat ja armastust spordi vastu ka lasteaialastele, olles noore põlvkonna liikumisrõõmu kasvatamise eeskuju. Võistlustele läheb ta alati rõõmsa meelega, hoides silma peal nii õpilaste püüdlustel kui ka edusammudel. Iivi südameasjaks on koolistaadioni korrasolek. Oli ju tema see tubli noor naine, tänu kellele staadion üldse rajati.

Kolleegidele on ta kindel sõber – alati olemas, alati naeratav, ja loomulikult oma erilise huumorimeelega. Tema uudishimu ja elurõõm on justkui nakatavad, ning tema toetus kolleegidele ja õpilastele teeb temast Laekvere Kooli ühe armastatuma õpetaja, kes on korraga pedagoog, sõber ja kolleeg!

Palju-palju õnne!

Viimati muudetud 08.10.2024.